• Adresas:
    Dūmų g. 3, Naujoji Vilnia
  • Darbo laikas:
    P - Pt 8:00 - 17:00
  • +37062014314
Apie mus

UAB „MEDELSTA" didmeninėje Lietuvos naftos produktų rinkoje dirba nuo 2000 m., o mažmeninėje – nuo 2005 m. Mes Jums siūlome šiuolaikinius europinio kokybės standarto naftos ir naftos chemijos produktus – pradedant visų rūšių benzinais ir dyzelinais, tepalais, aušinimo skysčiais, įvairiausiais cheminiais priedais kuro savybėms gerinti, palengvinančiais naujausios kartos ir senesnių variklių darbą ir baigiant įvairiausiais plastifikatoriais, kietėjančiais agresyviose terpėse.

UAB „MEDELSTA" vykdo prekybą spalvotais metalais (adresas - Dūmų g. 3, Naujoji Vilnia). Juos atvežame iš gerai žinomų ir prekiaujančių savo produkcija visoje Europoje Rusijos gamyklų. Visi siūlomi produktai turi aukštą jų kokybę patvirtinančius sertifikatus – kokybės pasus. Pirkėjui pageidaujant, papildomai pateikiame laboratorinių tyrimų išvadų protokolus, o taip pat supažindiname su pirkėjų, jau įsigijusių ir naudojančių minėtus produktus, patirtimi.

UAB „MEDELSTA" Jums siūlo šiuolaikinius plastikinius dvisienius kuro rezervuarus žemės ūkio bendrovėms, transporto, statybos ir kitoms įmonėms. Mūsų darbas sukoncentruotas į klientų poreikių tenkinimą, būtent, mūsų tikslas yra remiantis ilgamete patirtimi bei žiniomis suprasti pirkėjų poreikius, patarti jiems priimant sprendimus. Mūsų darbo metodas – kompleksinis, kvalifikuoti įmonės specialistai atlieka visus logistikos, derinimo, tiekimo bei priežiūros darbus.

Taigi, mes siūlome Jums abipusiškai naudingą bendradarbiavimą. Mums bus malonu padėti išspręsti klausimus, priklausančius mūsų kompetencijai ir tikimės tapti Jūsų nuolatiniais tiekėjais.

Partneriai
Vaidva BGS Dolomitas Idavang Ecoservice
VSA Stiebasta Sostinės gatvės EKOBAZĖ Ramirent

Skambinti

800 8080 1876